Profesionálne automatické a ručné náradie na sadrokartón

História Hyde

ZAČAL AKO INŽINIER,REMESELNÍK, PREDAVAČ A DORUČOVATEĽ. V TÝCH PRVÝCH DŇOCH, ISAAC P. HYDE ROBIL VŠETKO.

Kožiarsky a obuvnícky priemysel v Novom Anglicku potreboval kvalitné nože na rezanie a tvarovanie svojho tovaru. Hyde videl túto potrebu a naplnil ju.Správnym rozložením času,si nože ručne vytriedil, dokončil,naložil do svojej rikše,rozviezol z továrne do továrne a ešte sa vrátil na čas do Southbridge aby si vyčistil svoju dielňu.

Z tohto skromného začiatku si Hyde najprv vybudoval povesť a potom továreň.Ku koncu 19th storočia rozšíril svoj sortiment nožov,včítane špeciálnych pre rôzne priemyselné využitie.

V ROKU 1917 BOLA POSTAVENÁ ĎALŠIA TOVÁREŇ

Tentokrát v tvate písmena H.Nad rámec zhody tohto tvaru a názvu spoločnosti bola nová budova navrhnutá pre efektívnejší pracovný tok,zlepšené osvetlenie a očakávané rozšírenie. Pre nezasvätených rôzne možnosti  využitia Hyde výrobkov je udivujúce.

V skutočnosti či je to z papiera, látky, kože,umelej hmoty alebo, gumy je veľká pravdepodobnosť, že ostrie Hyde bolo zapojené do jeho výroby.Rovnako tak, Hyde pomáha zbierať a spracovať širokú škálu potravinárskych výrobkov po celom svete.

Základom úspechu Hyde je, že sa sústredí na to čo pozná najlepšie – rezanie laserom,vysekávanie,tepelné spracovannie,brúsenie a leštenie ocele. Tieto normy ktoré  Isaac Hyde vytvoril  v  rokoch  1870  platia dodnes –vytvoriť čo najlepší výrobok z najvhodnejšej ocele  a pokúsiť sa  každý deň vylepšiť  to najlepšie zo včerajška.Deň po dni,v každom výrobku dáva Hyde Amerike  výhodu.